Jsme specialisté na pronájem nemovitostí v Brně

Pronajímáme bytové i nebytové prostory

Spravujeme a udržujeme nemovitosti

+420 533 432 111 spravam@imosfacility.cz

Projekty s podporou EU

Úspora energií v objektu A+B - Babák office, Brno

Název projektu: Energetické úspory objektů A a B v areálu společnosti IMOS facility, a.s. Registrační číslo projektu: CZ.01.3.10/0.0/0.0/16_061/0012007

Projekt byl realizován v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Hlavním předmětem projektu je rekonstrukce administrativních budov A a B v areálu na ulici Jana Babáka v Brně, který společnost IMOS facility, a.s. spravuje a pronajímá. Cílem projektu bylo provést soubor energetických úprav, které významně zlepší parametry obou objektů, a to z hlediska technického stavu, vlivu na životní prostředí, ale také vlivu na pracovní prostředí všech uživatelů budov.

Úspora energií v objektu Kozí, Brno

Cílem projektu je snížení energetické náročnosti budovy prostřednictvím zateplení obvodových stěn, stropu, plochých střech a výměny výplní. Žadatelem projektu je společnost IMOS facility, a.s.

Budova č.1 areál "Zelenina"

Cílem projektu je snížení energetické náročnosti budovy prostřednictvím zateplení obvodových konstrukcí budovy (obvodové stěny, podlahy a plochá střecha), výměny oken a dveří.

Budova Herního centra  "BRuNO" Brno

Projekt je zaměřěn na vybudování fotovoltaické elektrárny, která by měla zajistit snížení celkové energetické náročnosti provozu. Žadatelem projektu je společnost IMOS facility, a.s.

Skladové centrum Řípská"Zelenina"

Projekt se zaměřuje na vybudování fotovoltaické elektrárny, která má za cíl snížení energetické náročnosti areálu a zvýšení podílu využití obnovitelných zdrojů. Žadatelem projektu je společnost IMOS facility, a.s.

Administrativní areál "Skanska"

Projekt cílí na vybudování fotovoltaické elektrárny, která doplní energetický mix budovy a pomůže se snížením environmentální zátěže plynoucí z provozu administrativní budovy. Žadatelem projektu je společnost IMOS facility, a.s.

Administrativní areál "Babák office"

Projekt vybudování fotovolataických elektráren v rámci areálu J. Babáka má za cíl vybudovat dvě fotovoltaické elektrárny na střechách stávajících objektů. Areál J. Babáka je energeticky velmi náročný a vybudování těchto elektráren umožní zlepšení environmentální zátěže tohoto areálu ve vztahu ke spotřebě elektrické energie. Žadatelem projektu je společnost IMOS facility, a.s.

benefits

Jistota

jsme stabilní firma s vlastním kapitálem

benefits

Tradice

na realitním trhu působíme již 20 let

benefits

Spolehlivost

vždy pro vás najdeme to správné řešení

benefits

Zkušenost

svou práci umíme a děláme ji s láskou

HLEDÁTE KONKRÉTNÍ NEMOVITOST K PRONÁJMU?

Ozvěte se nám, pomůžeme vám najít jakékoliv prostory v Brně.

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si naše podmínky ochr. os. údajů.

IMOS facility, a.s.

+420 533 432 111

spravam@imosfacility.cz

Gajdošova 4392/7,
615 00 Brno - Židenice

Spisová značka: oddíl B, vložka 4018, vedeno v Krajského soudu v Brně

Číslo datové schránky : eybeh7e