Jsme specialisté na pronájem nemovitostí v Brně

Pronajímáme bytové i nebytové prostory

Spravujeme a udržujeme nemovitosti

+420 533 432 111 spravam@imosfacility.cz

Úklidové služby

U nás je součástí správy nemovitostí je i provádění úklidových služeb. Staráme se o to, aby naši nájemci měli vždy příjemné a čisté pracovní prostředí.

Rozsah prací, četnost úklidů i časový harmonogram je optimalizován vždy po dohodě se zákazníkem tak, aby úklid plně vyhovoval požadavkům zákazníka a v žádném případě nenarušoval jeho pracovní rytmus. To je pro nás vždy prioritou.

Při svém úklidu samozřejmě používáme moderní úklidovou techniku a kvalitní čistící přípravky. Máme také vlastní technické zázemí, spolehlivé a zodpovědné pracovníky.

Pro optimální zvládnutí zakázek využíváme zkušenosti a praxi z úklidu našich vlastních objektů. Součástí úklidových prací může být také dodávka a doplňování hygienických potřeb dle Vašich představ. Při údržbě venkovní zeleně samozřejmě zabezpečíme i likvidaci rostlinného odpadu.

S naším týmem zkušených a spolehlivých uklízeček můžete mít jistotu, že váš prostor bude vždy v dokonalém stavu. Nabízíme širokou škálu služeb, které můžeme přizpůsobit vašim individuálním potřebám. Od běžného úklidu, mytí oken, mytí a vysávání koberců až po vynášení košů, jsme tu pro vás.

S použitím nejmodernějších technik a ekologicky šetrných prostředků zajistíme nejen bezvadnou čistotu, ale i ochranu vašeho pracovního prostředí a zdraví. Vaše spokojenost je pro nás prioritou číslo jedna, a proto se vždy snažíme překročit vaše očekávání.

picture
benefits

Jistota

jsme stabilní firma s vlastním kapitálem

benefits

Tradice

na realitním trhu působíme již 20 let

benefits

Spolehlivost

vždy pro vás najdeme to správné řešení

benefits

Zkušenost

svou práci umíme a děláme ji s láskou

HLEDÁTE KONKRÉTNÍ NEMOVITOST K PRONÁJMU?

Ozvěte se nám, pomůžeme vám najít jakékoliv prostory v Brně.

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si naše podmínky ochr. os. údajů.

IMOS facility, a.s.

+420 533 432 111

spravam@imosfacility.cz

Gajdošova 4392/7,
615 00 Brno - Židenice

Spisová značka: oddíl B, vložka 4018, vedeno v Krajského soudu v Brně

Číslo datové schránky : eybeh7e